Z Vozábova deníku 1

26. dubna 2014 v 18:32 | Vozáb |  Mini akce
V dubnu nevýjde kočka dnes a protože Vozáb ji nějakou dobu dělat nebude (v příštím díle se dozvíte proč), začal pro vás psát seriál Z Vozábova deníku.

26.4.2014
Jmenuju se Vozáb, ale jsem holka! Vozina. Žiju ve velkém kočičím městě. Mám dostudováno už.. hodně dlouho. V kočičích letech mi je 70, v lidských 13. Mojí ségře myše je taky 70, mojí mámě Gatě je 75. V důchodu ještě celkem dlouho nebudu. Jsem novinářka a spisovatelka, pracuju ještě s 5ti dalšími kočkami v novinách Kočka DNES.
Ale sem si chci zapsat svůj (ne)zajímavý kočičí život.

.
Dneska ráno jsem vstala v 7:00 hodin, nasnídala jsem se (Hills.. mňam mňam) vysrala jsem se, vychcala jsem se a na osmou pádila do práce. Ve skříňce na mě čekal vzkaz od Kíti (šéfky), že dneska mám službu u telefonu. Až do devíti. No, bylo na nic tam hodinu sedět a držet víte co, když vůbec nikdo nevolal. Když jsem vyšla na chodbu, kočky se mi vysmáli kvůli... jedné věci. Pak jsem šla do své kanceláře, vyplňovat nějaký papíry.. Po 3 hodinách jsem si s Myšou zašla na oběd. Ostatní kočky si většinou obědy berou z domova, ale já a Myša moc vařit neumíme, tak jíme v jídelně... Po obědě zase do šesti v práci, takže zábavička, no. A když už jsem byla na odchodu, zdržela mě Kíťa, že prej ještě musim napsat tohle.. Zabralo mi to asi půl hodiny, ale nebojte, tohle byl extra nudnej den, další díly budou zajímavější. Teď už snad můžu domů, navečeřet se a jít spát <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama