Z Vozábova deníku 2

24. května 2014 v 13:16 | Vozáb |  Novinky z Šedivákova
Vážení čtenáři,
balím si, protože se chystám na služební cestu do rodné země mé matky. NAZDAR, TALIANSKO!!!


Ke služební cestě až později. Nejprve něco ke Kočce dnes. Do července 2014 nebude vycházet, ale v srpnu vás čeká speciál a v září taky. Kočičí drby už narozeniny oslavily dávno, ale v září bude slavit i Kočka DNES!
Kočičí drby asi slyšíte poprvé v životě. Správně to je Kočičí tým Kočičí drby. Jsme tým, který dělá všechno. Nejen, že píšeme tenhle zpravodaj, ale taky píšeme knížky a vyrábíme různé věci (došla vám hnědá modelína? Tu máme na 100%!).

Teď už k Itálii. Co tam vlastně budu dělat? Zachraňovat toulavé kočky. Teda ty z Itálie! Mezi těmi kočkami jsou Kočičí drby hodně známé. To jen díky Gatěnce, která svým spolužákům ve školce vyprávěla, co by chtěla dělat jako velká. Sen se jí splnil, Gatěnka dělá v Kočičích drbech a všem svým kamarádům o tom před rokem a něco poslala SMS. Ty to řekli svým kamarádům a tamti zase svým kamarádům a tak se o tom dozvěděla celá Itálie.

Nedávno jsme od našich kamarádů z Itálie dostaly dopis, že se tam nějak množej a že už tam je mezi kočkami nouze o práci a že by to chtělo, abychom u sebe zaměstnaly některé kočky a postavily nové kočičí kancelářní budovy. Proto se tam jedu podívat. Promiňte, už mi jede vlak.

Po hodině se vám hlásí 14 letý Vozáb Umečený!
Za 15 hodin budu v Itálii!

Po 15 hodinách se vám hlasí 14 letý Vozáb Umečený!
Bolí mě prdel z toho sezení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama